Ana sayfa HABER Hepsitv’de Yekta Kopan ile yazar söyleşileri başlıyor

Hepsitv’de Yekta Kopan ile yazar söyleşileri başlıyor

PAYLAŞ

Hepsiburada, yeni Youtube kanalı Hepsitv ile farklı ilgi alanlarına yönelik, ilgi çekici içerikler yayınlamaya başladı.

Kültürden spora, eğitimden sağlığa kadar birçok alanda hazırlanan ilham verici içeriklerle Hepsitv hem gündemi takip eden hem de hobilerine daha kaliteli zaman ayırmak isteyenlere hitap ediyor. Doğayla baş başa kalmayı seven maceraperestler, kitap kurtları, teknoloji meraklıları, seyahat tutkunları, modayı yakından takip edenler, çocukları ve kendi kişisel gelişimini önemseyen ebeveynler ve sağlığına düşkün olan herkes bu videolardan çok faydalanarak hayatlarına yeni renkler katabilecekler.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen Yazar Söyleşileri’yle okuyucuların gönlünde taht kuran Hepsiburada, bu yıl yepyeni konukları ve çarpıcı konularıyla kitap tutkunlarına yeni kapılar aralıyor. Hepsitv’de yayınlanmaya başlayan yeni programın moderatörlüğünü saygın ve entelektüel kişiliğiyle Türk okurlarının beğeniyle takip ettiği Yekta Kopan üstlendi.

Hepsiburada’nın yepyeni youtube kanalı Hepsitv’de yayınlanacak Yekta Kopan’la Yazar Söyleşileri, kitap tutkunlarının yazarları daha iyi tanımasını amaçlıyor. Yazarların hem yazma öyküleri hem de yeni kitaplarının hikâyesine odaklanan programda Yekta Kopan ayrıca güncel kitap haberlerine değiniyor, Türk ve dünya edebiyatının nitelikli eserlerinden bahsediyor ve okurlara yeni kitaplar öneriyor. Programa katılan konuklar; ekonomiden tarihe, müzikten teknolojiye dek birçok alanda önemli eserlere imza atan yazarlardan oluşuyor.

İlk yayınını Eylül’ün son haftası gerçekleştiren Hepsitv’deki Yekta Kopan’la Yazar Söyleşileri, Türkiye’deki kültür ortamına önemli bir katkı sağlamayı hedefliyor…

Yekta Kopan’dan haftanın kitap önerilerine buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.