Ana sayfa HABER Dahi Yayıncılık, İstanbul Kitap Fuarı’nda ayrılacalıklarıyla yer alıyor

Dahi Yayıncılık, İstanbul Kitap Fuarı’nda ayrılacalıklarıyla yer alıyor

PAYLAŞ

Bu yıl 37. kez 10-16 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye’nin en büyük kitap fuarı; “Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı”nın katılımcı yayınevleri arasında Türkiye’nin iddialı yayınevlerinden biri olan “Dahi Yayıncılık” da sürprizleriyle yer alıyor.

Müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, trendleri ve yenilikleri takip eden yapısıyla yazarlara inovatif çözümler sunan ve okuyucuarına kitap ziyafeti sunan yazarlarının imza günleri ve yeni çıkacak olan kitaplarını da tanıtmak üzere Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na özel ayrıcalıklı sürprizleri ile kitapseverleri 12. Salon, 12212 A No’lu standına bekliyor.

Her daim müşteri odaklı olan Dahi Yayıncılık, bugüne kadar yayınladığı romanların yanı sıra basılı ve dijital medyada kazandığı tecrübe ile kurumsal çözümlerin yanında, yazarlarına ve yazar olmak isteyenlere, yazarlık yolculuğunda danışmanlık yaparken yeni yazarların heyecanını da ortak oluyor.

Müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya, basım ve yayıncılık çalışmalarında en iyi hizmeti vermeye her daim talip olan Dahi Yayıncılık, Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na yazar ve kitaplarıyla ile damgasını vurmaya hazırlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.