Ana sayfa ETKİNLİK Yasemin Kumral yeni kitabının imza gününde okurlarıyla buluşuyor

Yasemin Kumral yeni kitabının imza gününde okurlarıyla buluşuyor

PAYLAŞ

Tüm zamanların unutulmaz şarkılarından 70’li yıllara damga vuran “Bim Bam Bom” şarkısı dillere pelesenk olan Yasemin Kumral’ın yeni kitapları “Bir İstanbul Varmış”, “Sen O’sun İşte” kendi hayatından izler taşıyor.

Yasemin Kumral, “Sen O’sun İşte” isimli kitabındaki şiirlerle, herkesi, özlemenin büyüleyiciliğine, çocukluğun güzel anlarına, vazgeçilmez aşkların kıymetine ve insan olmanın, insan hissetmenin gerekliliklerine ulaştırırken, “Bir İstanbul Varmış”, isimli anı-roman türündeki kitabında ise kendi hayatını, o hayata eşlik eden önemli kişileri, yaşadığı şaşırtıcı, büyüleyici, hüzünlü anları, dönüm noktalarını anlatıyor.

Yasemin Kumral’ın “Sen O’sun İşte” isimli şiir kitabı hayatından izler taşıyan okurun hem kalbine hem aklına hem de ruhuna seslenen sade dizeleriyle, tüm okurları şiir okumanın olağan dışı yolculuğuna çağırıyor.

Anı-Roman türündeki son kitabı “Bir İstanbul Varmış” ile “Sen O’sun İşte” isimli şiir kitabının 23 Haziran Cumartesi günü D&R Suadiye’de saat 15.00’da gerçekleşecek imza gününde Yasemin Kumral, sevenleriyle bir araya gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.