Ana sayfa KİTAP Paspal Köpek serisine iki kitap daha eklendi

Paspal Köpek serisine iki kitap daha eklendi

PAYLAŞ

Fransa’nın en sevilen yazarı Colas Gutman’ın kaleminden çıkan ve ünlü çizer Marc Boutavant’ın görsel dünyasıyla zenginleşen 7 kitaplık Paspal Köpek serisinin ilk üç kitabının ardından Paspal Köpek Çiftlikte ve Paspal Köpek Plajda kitapları da abm Yayınevi tarafından yayımlandı. Bu iki kitap ile çocuklar, serinin içten dünyasına geri dönerek Paspal Köpek ve arkadaşı Şaplapla’ya tekrar kavuşuyor. Serinin yeni kitapları sayesinde minikler, hayvanlarla güçlü bir ilişki kurmayı sıcacık hikayeler eşliğinde öğreniyor.

Paspal Köpek Çiftlikte

Paspal Köpek her zaman çiftlikte tavukların peşinden koştuğunu, çamurlara bata çıka yürüdüğünü hayal ediyordu. Gülen ineği görmek, tavukların dişleri olup olmadığını bilmek istiyordu. Ama kader onu hayvanları konserve kutularına koyan, korkunç yeşil bir dev tarafından işletilen bir çiftliğe sürükledi. Paspal Köpek ve Şaplapla yeşil devden kurtulabilecek mi?

Paspal Köpek Plajda

Yazın hava çok sıcak olur, özellikle de çöp tenekesinde yaşıyorsanız. Paspal Köpek ve sadık arkadaşı Şaplapla, tatile gitmenin hayalini kuruyorlardı. Ama yerler çoktan kapılmıştı. Neyse ki Unutulanlar Kolonisi’nin bir çözümü vardı! Bekle bizi Zeytinyağı Rivierası! Olağanüstü bir tatil kahramanlarımızı bekliyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.