Ana sayfa ETKİNLİK Metin Hara ve Gözde Erdoğan İZEV Farkındalık Haftası’nda

Metin Hara ve Gözde Erdoğan İZEV Farkındalık Haftası’nda

PAYLAŞ

İZEV’in İstinye Park’ta 1-9 Aralık tarihleri arasında düzenleyeceği “İZEV İstinye Park Farkındalık Haftası”na Destek Medya Grubu da yazarları Metin Hara ve Gözde Erdoğan ile katılıyor.

Sosyal farkındalık alanında yaptığı son organizasyonlar ve yürüttüğü kampanya ile yeni bir dönem başlatan, dünya çapında ödüllere aday olan İZEV, Yaşam Köyü hedefini sürdürüyor ve yeni sergi konseptiyle ilgi çekmeye devam ediyor.

1 – 9 Aralık tarihleri arasında İstinye Park’ta gerçekleşecek etkinlikler bütünü “İZEV İstinye Park Farkındalık Haftası” olarak toplumla buluşacak.

Kültür, sanat ve kişisel gelişim ögelerinin, merkezinde engelli ve öteki kavramını barındıran temalarla birleştirildiği 9 günlük dopdolu bir organizasyon katılımcıları bekliyor.

İZEV’in desteklediği gençlerin yer aldığı 2 sergi serisi olan “Sanat ve Biz” ve “Hayvanlar ve Biz” de 9 gün boyunca alanda gezilebilecek. İstinye Park, Destek Medya Grubu ve Sanata Evet Platformu’nın katkılarıyla gerçekleşecek olan Farkındalık Haftası’nda 3 Aralık Pazartesi, saat 11.00’de Metin Hara ile İmza Günü ve 9 Aralık Pazar, saat 15.00’te Gözde Erdoğan ile İmza Günü etkinlikleri düzenlenecek.

Yaşam Hakkı – Duvar şarkılarının video klibiyle 3.600.000 kişiye ulaşan İZEV gençleri, herkesi bu özel organizasyonuna davet ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.