Ana sayfa HABER ‘Ajandam’ ve ‘Aile Takvimi’ ile 2019 dolu dolu geçecek

‘Ajandam’ ve ‘Aile Takvimi’ ile 2019 dolu dolu geçecek

PAYLAŞ

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi’nin 2019 yılı için çocukları heyecanlandıracak bir haberi var! Ajandam Dolu Dolu Etkinlik Defteri ve Aile Takvimi sayesinde çocuklar aileleri ile birlikte dolu dolu bir yıl geçirecek. Çocuklar, hedeflerini ve planlarını not etmenin yanı sıra, aile bireyleriyle beraber birbirinden eğlenceli oyun ve etkinliklere dahil olmanın keyfini yaşayacaklar.

Ajandam 2019 ile Kendini Keşfet!

Sadece ajanda değil, Dolu Dolu Etkinlik Defteri! Ajandam sayesinde çocuklar hedeflerini ve planlarını not edecek, en sık kullandıkları uygulamalarının ve şifrelerinin kaydını tutacak, günlük, haftalık ve aylık sınav takvimlerini oluşturacak, alışkanlıklarını not edebilecek, özel olarak hazırlanmış sayfalarda kendilerini keşfedecekler. Ajandam’ın içinde yer alan birbirinden eğlenceli birçok oyun ve etkinlik sayesinde 2019 yılı dolu dolu geçecek.

Birbirinden eğlenceli oyun ve etkinlikler çocukların gelişimine katkı sağlayarak problem çözme yeteneklerini geliştirecek. Çocuklar Ajandam ile kendi yeteneklerini keşfedecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.